Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: header
ast: cabecera

en: Save
ast: Guardar

en: search
ast: guetar

en: Block
ast: Bloque

en: General
ast: Xeneral

en: Log in
ast: Entrar

en: update
ast: anovar

en: open
ast: abiertu
