Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: title
fil: pamagat

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Search
fil: Hanapin

en: Back
fil: Bumalik

en: header
fil: ulunan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Block
fil: Tipak

en: Log in
fil: Lumagda

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: User menu
fil: Menu ng tagagamit

en: Management
fil: Pamamahala
