Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: title
hu: cím

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Back
hu: Vissza

en: header
hu: fejléc

en: Save
hu: Mentés

en: search
hu: keresés

en: add
hu: hozzáadás

en: Block
hu: Blokk

en: General
hu: Általános

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: update
hu: frissítés

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: open
hu: nyitott

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Select a block
hu: Blokk kiválasztása

en: clone
hu: klónozás

en: The settings have been saved.
hu: A beállítások elmentve.

en: close
hu: bezárás

en: Main menu
hu: Főmenü

en: labels
hu: feliratok

en: Wrap
hu: Törés

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
hu: Az alapértelmezés szerinti blokk címének felülbírálása. <em>!placeholder</em> jelzés használható a cím törléséhez. Az alapértelmezés szerinti blokkcím megjelenítéséhez üresen kell hagyni.

en: Counters
hu: Számlálók

en: Management
hu: Adminisztráció

en: selector
hu: kiválasztó

en: classes
hu: osztályok
