Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Next
id: Selanjutnya

en: title
id: judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: Back
id: Kembali

en: header
id: Header

en: Save
id: Simpan

en: search
id: cari

en: Block
id: Blok

en: General
id: Umum

en: Log in
id: Masuk

en: Collapsed
id: Dikempiskan

en: No results found.
id: Tidak ada hasil

en: open
id: terbuka

en: width
id: lebar

en: height
id: tinggi

en: Blocks
id: Blok

en: clone
id: Klon

en: The settings have been saved.
id: Setingan telah disimpan

en: Main menu
id: Menu utama

en: User menu
id: Menu pengguna

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
id: Menggantikan judul baku pada blok. Gunakan <em>!placeholder</em> untuk menampilkan tanpa judul, atau biarkan kosong untuk menggunakan judul blok bawaan.

en: Management
id: Manajemen
