Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: title
ne: शिर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: search
ne: खोज

en: Block
ne: ब्लक

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: open
ne: खुल्ला

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Management
ne: व्यवस्थापन
