Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: title
pl: tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Back
pl: Wstecz

en: header
pl: nagłówek

en: Save
pl: Zapisz

en: search
pl: szukaj

en: add
pl: dodaj

en: Block
pl: Blok

en: General
pl: Ogólne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: update
pl: aktualizacja

en: open
pl: trwa

en: position
pl: pozycja

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: Blocks
pl: Bloki

en: Select a block
pl: Wybierz blok

en: clone
pl: duplikuj

en: The settings have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Main menu
pl: Menu główne

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
pl: Nadpisuje domyślny tytuł bloku. Użycie <em>!placeholder</em> spowoduje pokazanie bloku bez tytułu. Pozostawienie pustego pola spowoduje wyświetlenie bloku z tytułem domyślnym.

en: Counters
pl: Liczniki

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Top menu
pl: Górne menu
