Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: header
ps: سرۍ

en: Block
ps: غونډ

en: General
ps: ټوليز

en: Log in
ps: ننوتون

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: Blocks
ps: غونډونه
