Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: title
sk: názov

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Back
sk: Späť

en: header
sk: hlavička

en: Save
sk: Uložiť

en: search
sk: vyhľadávanie

en: add
sk: pridať

en: Block
sk: Blok

en: General
sk: Všeobecné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: update
sk: aktualizácia

en: open
sk: otvorená

en: Blocks
sk: Bloky

en: clone
sk: klonovať

en: close
sk: zatvoriť

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
sk: Prepísať predvolený názov bloku. Ak si neprajete názov zobraziť použite <em>!placeholder</em> alebo nechajte pole prázdne pre použitie predvoleného názvu bloku.
