Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: title
sl: naslov

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: header
sl: glava

en: Save
sl: Shrani

en: search
sl: išči

en: Block
sl: Blok

en: General
sl: Splošno

en: Log in
sl: Prijava

en: update
sl: posodobi

en: open
sl: odpri

en: Blocks
sl: Bloki
