Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Block
am: ጥምር

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Log in
am: ግባ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
