Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: title
cs: nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Back
cs: Zpět

en: header
cs: hlavička

en: Save
cs: Uložit

en: search
cs: vyhledávání

en: Block
cs: Blok

en: General
cs: Obecné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: update
cs: aktualizovat

en: open
cs: otevřené

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: Blocks
cs: Bloky

en: clone
cs: klonovat

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: close
cs: zavřít

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
cs: Přepsat výchozí název bloku. Použijte <em>!placeholder</em>, pokud si nepřejete zobrazit název vůbec, nebo nechte prázdné pro použití výchozího názvu bloku.

en: threshold
cs: práh
