Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: title
lt: pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Back
lt: Atgal

en: header
lt: antraštė

en: Save
lt: Saugoti

en: search
lt: paieška

en: Block
lt: Blokas

en: General
lt: Bendras

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: update
lt: atnaujinti

en: open
lt: atvira

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: Blocks
lt: Blokai

en: clone
lt: klonuoti

en: close
lt: uždaryti

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
lt: Perrašykite bloko pavadinimą. Naudokite <em>!placeholder</em>, kad būtų be pavadinimo , ar palikite tuščia - bus naudojamas numatytas pavadinimas.

en: Management
lt: Valdymas
