Mobile sliding menu (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: title
lv: virsraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: header
lv: galvene

en: Save
lv: Saglabāt

en: search
lv: meklēt

en: add
lv: pievienot

en: Block
lv: Bloks

en: General
lv: Galvenie

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: update
lv: atjauninājums

en: open
lv: atvērts

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: Blocks
lv: Bloki

en: clone
lv: klonēt

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
lv: Pārrakstīt bloka noklusēto virsrakstu. Lieto <em>!placeholder</em>, lai nerādītu virsrakstu, vai atstāj tukšu, lai lietotu noklusēto virsrakstu.
