Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: title
ro: titlu

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: search
ro: caută

en: add
ro: adaugă

en: Block
ro: Bloc

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: update
ro: actualizare

en: open
ro: deschis

en: width
ro: lățime

en: height
ro: înălțime

en: Blocks
ro: Blocuri

en: close
ro: închide

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: User menu
ro: Meniu utilizator

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
ro: Suprascriere titlu implicit pentru bloc. Se poate folosi <em>!placeholder</em> pentru a nu fi afişat niciun titlu, sau se lasă gol pentru a fi folosit titlul implicit al blocului.

en: Management
ro: Administrare
