Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: عنوان

en: content
ar: المحتوى

en: footer
ar: تذييل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: header
ar: ترويسة

en: Save
ar: حفظ

en: search
ar: ابحث

en: theme
ar: حلة

en: Block
ar: الصندوق

en: Drupal
ar: دروبال

en: General
ar: عام

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: menu
ar: قائمة

en: update
ar: حدّث

en: open
ar: مفتوح

en: Missing
ar: مفقود

en: width
ar: عرض

en: height
ar: طول

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: clone
ar: استنساخ

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: User menu
ar: قائمة المستخدم

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
ar: تجاوز العنوان المبدئي للصندوق. استخدم <em>!placeholder</em> كي لا تعرض أي عنوان، أو اتركه فارغاً لاستخدام العنوان المبدئي للصندوق.
