Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: content
bg: съдържание

en: footer
bg: подложка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: header
bg: заглавка

en: Save
bg: Запази

en: search
bg: Търсене

en: add
bg: добави

en: theme
bg: тема

en: Block
bg: Блокирай

en: General
bg: Общи

en: Log in
bg: Вход

en: menu
bg: меню

en: update
bg: обновяване

en: open
bg: Отворена

en: Blocks
bg: Блокове

en: collapsed
bg: минимизиран

en: Main menu
bg: Основно меню

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Management
bg: Управление
