Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: menu
dz: དཀར་ཆག་

en: open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
