Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: content
el: ύλη

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: header
el: κεφαλίδα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: search
el: αναζήτηση

en: add
el: προσθήκη

en: theme
el: θεματική παραλλαγή

en: Block
el: Μπλοκ

en: General
el: Γενικά

en: Log in
el: Είσοδος

en: menu
el: μενού

en: update
el: ενημέρωση

en: open
el: ανοιχτή

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: width
el: πλάτος

en: height
el: ύψος

en: flag
el: σημαία

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: label
el: ετικέτα

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
el: Υπερίσχυση του προεπιλεγμένου τίτλου του μπλοκ. Χρησιμοποιήστε <em>!placeholder</em> για να μην εμφανίζεται τίτλος ή αφήστε το κενό για να εμφανίζεται ο προεπιλεγμένος τίτλος του μπλοκ.
