Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: title
fa: عنوان

en: content
fa: محتوا

en: footer
fa: پاورقی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: header
fa: سر صفحه

en: Save
fa: ذخیره

en: search
fa: جستجو

en: add
fa: افزودن

en: theme
fa: پوسته

en: Block
fa: بلوک

en: Drupal
fa: دروپال

en: General
fa: عمومی

en: Log in
fa: ورود

en: menu
fa: منو

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: open
fa: باز

en: flag
fa: علامت

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
fa: عنوان پیش‌فرض بلوک را تغییر دهید. از <em>!placeholder</em> برای عدم نمایش عنوان استفاده کنید، یا برای استفاده از عنوان پیش‌فرض آنرا خالی بگذارید.

en: Management
fa: مدیریت
