Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: content
he: תוכן

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Save
he: שמירה

en: search
he: חיפוש

en: theme
he: ערכת נושא

en: Block
he: בלוק

en: Drupal
he: דרופל

en: General
he: כללי

en: Log in
he: כניסה

en: Collapsed
he: מכווץ

en: menu
he: תפריט

en: update
he: עידכון

en: open
he: פתוח

en: Missing
he: חסר

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: Blocks
he: בלוקים

en: collapsed
he: מכווץ

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: clone
he: שכפול

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: label
he: תווית

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
he: הזינו כותרת לתיבה (שתוצג במקום הכותרת הקיימת). הזינו <em>!placeholder</em> כדי לא להציג כותרת כלל, או השאירו ריק כדי להציג את כותרת ברירת המחדל של התיבה.

en: Management
he: ניהול
