Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: title
hi: शीर्षक

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: footer
hi: पादलेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: header
hi: शीर्षलेख

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: search
hi: खोज

en: theme
hi: थीम

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: General
hi: सामान्य

en: Log in
hi: प्रवेश

en: menu
hi: सूची

en: open
hi: खुला

en: Missing
hi: लापता

en: width
hi: चौड़ाई

en: height
hi: ऊंचाई

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: label
hi: लेबल

en: User menu
hi: उपयोगकर्ता मेनू

en: Management
hi: संचालन
