Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: content
kk: контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Save
kk: Сақтау

en: search
kk: Іздеү

en: Block
kk: Блок

en: Drupal
kk: Друпал

en: General
kk: Басты

en: Log in
kk: Кіру

en: menu
kk: мәзір

en: update
kk: жанарту

en: open
kk: ашу

en: Blocks
kk: Блоктар
