Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: content
km: មាតិកា

en: footer
km: បាត​កថា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: header
km: បឋម​កថា

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: search
km: ស្វែងរក

en: theme
km: ស្បែក

en: Block
km: ប្លុក

en: General
km: ទូទៅ​

en: Log in
km: ចូល

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: open
km: បើក

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
km: បដិសេធ​ចំណង​ជើង​លំនាំ​ដើម​សម្រាប់​ប្លុក​ ។ ប្រើ​ <em>!placeholder</em> ដើម្បី​មិន​បង្ហាញ​ចំណង​ជើង ឬ​ទុក​ចន្លោះ​​ ដើម្បី​ប្រើ​ចំណង​ជើង​ប្លុក​លំនាំ​ដើម ។
