Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: search
kn: ಹುಡುಕು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: menu
kn: ಮೆನು

en: open
kn: ತೆರೆ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: toggle
kn: ಹೊರಳಿಸು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: collapse
kn: ಬೀಳಿಸು

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
