Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: footer
ku: بەرپێ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: header
ku: سەرینە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: search
ku: گەڕان

en: theme
ku: ڕووکار

en: Block
ku: بلۆک

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: General
ku: گشتی

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: menu
ku: پێڕست

en: update
ku: نوێبکەوە

en: open
ku: بیکه‌وه‌

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر
