Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: content
mg: votoatiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Log in
mg: Fidirana
