Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: content
mr: मजकूर

en: footer
mr: तळ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Save
mr: संरक्षीत

en: search
mr: शोधा

en: Block
mr: भाग

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: General
mr: साधारण

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: open
mr: सुरु
