Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
