Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: content
os: мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Save
os: Ныффысс
