Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: search
pa: ਖੋਜ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: menu
pa: ਮੇਨੂ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
