Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: footer
ta: அடியொட்டு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: header
ta: தலையொட்டு

en: Block
ta: கட்டம்

en: menu
ta: பட்டி
