Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: content
ur: متن

en: footer
ur: فوٹر

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: header
ur: ہیڈر

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Block
ur: بلاک

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: menu
ur: مینیو

en: Blocks
ur: بلاکس
