Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: footer
az: aşağı hissə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: header
az: başlıq

en: Save
az: Saxla

en: Block
az: Blok

en: General
az: Əsas

en: Log in
az: Loqin

en: menu
az: menyu

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Blocks
az: Bloklar

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
