Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: content
et: sisu

en: footer
et: jalus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: header
et: päis

en: Save
et: Salvesta

en: search
et: otsing

en: add
et: lisa

en: theme
et: kujundus

en: Block
et: Plokk

en: General
et: Üldine

en: Log in
et: Sisene

en: Collapsed
et: Suletud

en: menu
et: menüü

en: update
et: uuendus

en: open
et: ava

en: Missing
et: Puudub

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Blocks
et: Plokid

en: clone
et: klooni

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Main menu
et: Peamenüü

en: label
et: silt

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: Management
et: Haldus
