Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: content
hy: պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: search
hy: որոնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Blocks
hy: Բլոկներ
