Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: content
jv: kontén

en: footer
jv: bilah suku

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: header
jv: irahan

en: Save
jv: Simpen

en: search
jv: goléki

en: theme
jv: téma

en: Block
jv: Blok

en: General
jv: Umum

en: open
jv: mbukak

en: Blocks
jv: Blok

en: Main menu
jv: Menu utama
