Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Management
lo: ການຄຸ້ມຄອງ
