Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: title
sv: titel

en: content
sv: innehåll

en: footer
sv: sidfot

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: header
sv: sidhuvud

en: Save
sv: Spara

en: search
sv: sök

en: add
sv: lägg till

en: theme
sv: tema

en: General
sv: Allmän

en: Log in
sv: Logga in

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: menu
sv: meny

en: update
sv: uppdatera

en: open
sv: pågående

en: Missing
sv: Saknas

en: width
sv: bredd

en: height
sv: höjd

en: Blocks
sv: Block

en: collapsed
sv: hopfälld

en: selected
sv: vald

en: clone
sv: klona

en: The settings have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: collapse
sv: utfälld

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: label
sv: etikett

en: User menu
sv: Användarmeny

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
sv: Åsidosätt den förvalda titeln för blocket. Använd <em>!placeholder</em> för att dölja titeln, eller lämna fältet tomt om standardtiteln för blocket skall användas.
