Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: title
ta: தலைப்பு

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: footer
ta: கால்ப்பட்டி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: header
ta: தலைப்பட்டி

en: Save
ta: சேமி

en: search
ta: தேடல்

en: theme
ta: வார்ப்புரு

en: Block
ta: பெட்டி

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: General
ta: பொது

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: menu
ta: பட்டியல்

en: update
ta: நிகழ்நிலை

en: open
ta: திற

en: Missing
ta: காணாமல்

en: width
ta: அகலம்

en: height
ta: உயரம்

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி
