Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: content
tr: içerik

en: footer
tr: altbilgi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: header
tr: başlık

en: Save
tr: Kaydet

en: search
tr: ara

en: add
tr: ekle

en: theme
tr: tema

en: Block
tr: Blok

en: General
tr: Genel

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Collapsed
tr: Kapalı

en: menu
tr: menü

en: update
tr: güncelle

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: open
tr: açık

en: Missing
tr: Kayıp

en: width
tr: genişlik

en: height
tr: yükseklik

en: flag
tr: işaret

en: Blocks
tr: Bloklar

en: collapsed
tr: daraltılmış

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: The settings have been saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: collapse
tr: daralt

en: counter
tr: sayaç

en: Main menu
tr: Ana menü

en: label
tr: etiket

en: User menu
tr: Kullanıcı menüsü

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
tr: Bloğun öntanımlı başlığını değiştirin. Hiç başlık görüntülememek için <em>!placeholder</em> kullanın veya öntanımlı blok başlığını kullanmak için boş bırakın.

en: Management
tr: Yönetim
