Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: content
bo: ནང་དོན

en: footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྔར་ཡོད་ཁ་བྱང་བརྗེ་བ། <em>!placeholder</em>་སྤྱད་ནས་ཁ་བྱང་མི་སྟོན་པ་དང་ཡང་ན་ཁ་བྱང་སྟོང་བར་བསྐྱུར་ནས་ལྷུ་ལག་གི་སྔར་ཡོད་ཁ་བྱང་སྤྱོད་ཆོག
