Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: content
ca: contingut

en: footer
ca: peu

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: header
ca: capçalera

en: Save
ca: Desa

en: search
ca: cerca

en: add
ca: afegir

en: theme
ca: tema

en: Block
ca: Bloc

en: Log in
ca: Entra

en: Collapsed
ca: Plegat

en: menu
ca: menú

en: update
ca: actualitza

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: open
ca: obert

en: Missing
ca: Perdut

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: Blocks
ca: Blocs

en: collapsed
ca: col·lapsat

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Select a block
ca: Selecciona un bloc

en: clone
ca: clona

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: Main menu
ca: Menú principal

en: label
ca: etiqueta

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
ca: Sobreescriviu el títol predeterminat del bloc. Utilitzeu <em>!placeholder</em> per a no mostrar cap títol, o deixeu-ho en blanc per a utilitzar el títol predeterminat del bloc.

en: Management
ca: Gestió
