Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: content
da: indhold

en: footer
da: sidefod

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: header
da: sidehovede

en: Save
da: Gem

en: search
da: søg

en: add
da: tilføj

en: theme
da: tema

en: Block
da: Blok

en: General
da: Generelt

en: Log in
da: Log ind

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: update
da: opdatér

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: open
da: åben

en: Missing
da: Mangler

en: width
da: bredde

en: height
da: højde

en: Blocks
da: Blokke

en: collapsed
da: sammenklappet

en: Select a block
da: Vælg en blok

en: clone
da: klon

en: The settings have been saved.
da: Indstillingerne blev gemt.

en: collapse
da: klap sammen

en: counter
da: tæller

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: label
da: etiket

en: User menu
da: Brugermenu

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
da: Vælg en anden titel til blokken. Brug <em>!placeholder</em> hvis du ikke ønsker en titel, eller lad feltet stå tomt for at bruge standardtitlen.

en: Management
da: Administration
