Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: content
eu: edukia

en: footer
eu: Orri-oina

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: header
eu: goiburua

en: Save
eu: Gorde

en: search
eu: bilaketa

en: add
eu: gehitu

en: theme
eu: tema

en: Block
eu: Blokea

en: General
eu: Orokorra

en: Log in
eu: Sartu

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: menu
eu: menua

en: update
eu: eguneratu

en: open
eu: irekita

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: Blocks
eu: Blokeak

en: collapsed
eu: tolestuta

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Management
eu: Kudeaketa
