Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: content
fi: sisältö

en: footer
fi: alatunniste

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: header
fi: ylätunniste

en: Save
fi: Tallenna

en: search
fi: hae

en: add
fi: lisää

en: theme
fi: teema

en: Block
fi: Lohko

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: menu
fi: valikko

en: update
fi: päivitä

en: open
fi: avoin

en: Missing
fi: Puuttuu

en: width
fi: leveys

en: height
fi: korkeus

en: flag
fi: lippu

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: clone
fi: kloonaa

en: The settings have been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: label
fi: etiketti

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
fi: Ohita lohkon oletusotsikko. Syötä <em>!placeholder</em> jos et halua näyttää otsikkoa tai jätä tyhjäksi käyttääksesi lohkon oletusotsikkoa.

en: Management
fi: Hallinta
