Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: content
gu: સામગ્રી

en: footer
gu: ફૂટર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Save
gu: સાચવો

en: search
gu: શોધ

en: General
gu: સામાન્ય

en: open
gu: ખુલ્લું

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ
