Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: content
is: innihald

en: footer
is: fótur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: header
is: haus

en: Save
is: Vista

en: search
is: leita

en: theme
is: þema

en: Block
is: Blokk

en: General
is: Almennt

en: Log in
is: Skrá  inn

en: menu
is: valmynd

en: open
is: opna

en: Blocks
is: Blokkir

en: clone
is: klóna
