Mobile sliding menu (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: footer
ml: അടിക്കുറിപ്പ്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ

en: menu
ml: മെനു
