Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: content
oc: contengut

en: footer
oc: pè de pagina

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: header
oc: entèsta

en: Save
oc: Enregistrar

en: search
oc: recercar

en: add
oc: apondre

en: theme
oc: tèma

en: Block
oc: Blòt

en: Log in
oc: Se connectar

en: menu
oc: menú

en: update
oc: metre a jorn

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: open
oc: dobèrt

en: Missing
oc: Mancant

en: Blocks
oc: Blòts

en: clone
oc: clonar

en: Main menu
oc: Menú principal

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
oc: Susplanta lo títol per defaut del blòt. Utilizatz <em>!placeholder</em> per afichar pas cap títol, o daissar en blanc per utilizar lo títol per defaut del blòt.
