Mobile sliding menu (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: title
th: ชื่อ

en: content
th: เนื้อหา

en: footer
th: แสดงบล็อกของเมนูดา้นล่างของเวบ็ไซต์

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: header
th: ส่วนหัวด้านบนของเว็บไซต์

en: Save
th: บันทึก

en: search
th: ค้นหา

en: theme
th: ธีม

en: General
th: ทั่วไป

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: menu
th: เมนู

en: update
th: อัปเดต

en: open
th: เปิด

en: width
th: ความกว้าง

en: height
th: ความสูง

en: Blocks
th: บล็อค

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
th: แทนที่ชื่อเริ่มต้นของบล็อค หรือใช้ <em>!placeholder</em> เมื่อไม่ต้องการแสดงชื่อ หรือว่างไว้เพื่อใช้ชื่อเริ่มต้นของบล็อค
